ЗАКРИТИ ✕
Зв'язатися з нами

gromkontrol.ua@gmail.com

Ульянова 26А

+38 (056) 717 07 04

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо за інтерес до нашої організації.

НАБУ буде посилювати увагу до ситуації в регіонах - Артем Ситник

 

НАБУ буде посилювати увагу до ситуації в регіонах. Про це голова Національного антикорупційного бюро Артем Ситник повідомив під час скайп-конференції з учасниками форуму "Валить нельзя остаться", який відбувся у Дніпрі 22 квітня.

В планах Національного антикорупційного бюро - активні зустрічі з представниками громадянського суспільства, адже завдяки співпраці з ними НАБУ отримує важливу інформацію про стан справ.

"Наша схема роботи: є корупційна схема - є розслідування", - зазначив п.Ситник.

За його словами, НАБУ активно заповнює вакансії у регіональних підрозділах.

"Команда НАБУ - люди, які  є прикладом того, що відкрита конкурсна система відбору кадрів є ефективною та перспективною".

Директор антикорупційного бюро зазначив, що НАБУ тримає на контролі справи суддів з Дніпра, що звинувачуються у корупції: один з них рішенням Вищої Ради юстиції відсторонений, інший вже не є суддею.

За словами очільника НАБУ, найбільша проблема, що перешкоджає ефективній боротьбі з корупцією - це наявна судова система.

"Необхідно завершити судову реформу, потрібно створити спеціалізований антикорупційний суд", - підкреслив Артем Ситник.

0 коментарів

  • Олександр ПОСТАВЕЦЬ, 05.05.2017 19:33

    Як прикро читати цю брехню… відверту брехню від Ситника… Лише піар з його боку! Починаючи з початку березня місяця поточного року неодноразово повідомляли про корупційні схеми службових осіб м. Марганець (Дніпропетровська обл.) у сфері публічних закупівель і натеперішній час маємо лише одну відповідь від НАБУ: "Головним підрозділом детективів НАБУ встановлено, що на даний час відсутні достатні правові підстави для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань…". І так маємо протягом березня-травня поточного року, а в цей час мільйони гривень розкрадаються з місцевого бюджету і вся інформація про це наявна в електронній системі закупівель ПроЗорро. А для НАБУ все недостатньо правових підстав...

Залишити коментар

Відправити
Приєднатися до нас
Підтримати Приєднатися