ЗАКРИТИ ✕
Зв'язатися з нами

gromkontrol.ua@gmail.com

Ульянова 26А

+38 (056) 717 07 04

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо за інтерес до нашої організації.

"Наша мета - коаліція бізнесу на підтримку економічних реформ" - Валерій Пекар

Голова Платформи Нова Країна надихнув представників ділових кіл Дніпра на зустрічі з бізнесом на підтримку реформ, що стартувала в Дніпрі 2 липня. Співорганізатором заходу виступає Громадський Контроль

"Активна меншість - підприємці, активісти, усі, хто хоче бачити Україну модерною та успішною - визначає напрямок змін. Пасивна більшість визначає темп перетворень", - зазначив Валерій Пекар.

 Зараз Україна займає 166 місце в рейтингу економічної свободи. Це - дуже низька позиція, зазначає експерт.

 "В нас велика держава, з великим соціальним бюджетом і соціальним навантаженням, і швидко старіюче старе непрацездатне населення"

 Однак, на думку експерта, "вікно можливостей" для змін  ще відкрито. В тому числі - за рахунок потужного запиту на зміни "знизу".

 В Дніпрі, як і в інших регіонах України, може і має бути сформований  попит на економічні реформи, адже саме в Дніпрі - чи не найбільша  підприємницька спільнота в країні, зазначив Валерій Пекар.

 Експерт поділився рецептом успіху кожної важливої реформи: "1500 дзвінків депутатам з регіону.Звернення послів держав “Великої сімки”. 5000 громадян виходять на мітинг перед Верховною Радою". Таким чином, наприклад, вдалося запобігти поновленню одіозної податкової поліції, зазначив пан Пекар

 "Наша мета - коаліція бізнесу на підтримку економічних реформ", - зазначив Валерій Пекар. І зустріч з бізнесом в Дніпрі дає потужний старт її створенню.

0 коментарів

    В цьому розділі ще немає коментарів. Ви можете бути першим.

Залишити коментар

Відправити
Приєднатися до нас
Підтримати Приєднатися