ЗАКРИТИ ✕
Зв'язатися з нами

gromkontrol.ua@gmail.com

Ульянова 26А

+38 (056) 717 07 04

Ваше повідомлення успішно відправлено! Дякуємо за інтерес до нашої організації.

Прокуратура вручила екс-керівнику Департаменту гумполітики Г.Глядчишину підозру

Ми завжди вірили в те, що ніщо не минає безслідно. У випадку, про який сьогодні розповімо, безслідно не минула діяльність колишнього керівника Департаменту гуманітарної політики міськради Геннадія Глядчишина. Прокуратура вручила йому підозру у розкраданні бюджетних коштів.


Ви ж пам’ятаєте його? Скандальний такий, міський депутат від партії "Укроп". Справи, якими зацікавилася прокуратура, він прокручував ще 3 роки тому:

 

“...У грудні 2016 року між вказаним посадовцем та ТОВ укладено договори підряду на виконання технічного переоснащення будівель двох шкіл у м.Дніпро та Управління освіти Дніпровської міської ради. При цьому, всупереч Бюджетному кодексу України, під час перерахування понад 1,4 млн грн бюджетних коштів товариству на підставі вказаних договорів, директор департаменту допустив нецільове використання зазначених коштів, здійснивши видатки бюджету без встановлених бюджетних призначень. Наразі прокурором Дніпропетровської області йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення. Досудове розслідування триває.”

До речі, Громадський Контроль давно цікавиться персоною пана Глядчишина. От, наприклад, ми розповідали про те, як фірма його родичів хотіла “віджати” землю у школи №10 і звести там багатоповерхівку. А потім ми допомагали батькам домогтися справедливості і зупинити цей нахабний дерибан.

А ще ви можете пам’ятати, як Геннадія Глядчишина визнали винним в конфлікті інтересів. Проте відповідальності чоловік так і не поніс.

А ще при Глядчишині-директорі підконтрольний йому департамент напорушував законодавства на сотні мільйонів гривень.

А ще пан Геннадій колись виступав проти використання ProZorro на допорогових закупівлях.

Це добре, що наш герой нарешті отримав підозру у скоєнні злочину. Однак ми перерахували й інші його “заслуги”, щоб прокуратура не одним кейсом займалася, а зацікавилася чоловіком повністю. Оптом, так би мовити.

0 коментарів

    В цьому розділі ще немає коментарів. Ви можете бути першим.

Залишити коментар

Відправити
Приєднатися до нас
Підтримати Приєднатися